• יו"ר: ד״ר רן שטיינברג
  • מזכיר: ד״ר דן ארבל
  • גזבר: ד"ר דרגן קרברושיץ
  • חברת ועד: ד״ר ענבל סמוק
מינויים

מנהל חדש למחלקה הכירורגית במרכז שניידר לרפואת ילדים

ד"ר דרגן קרברושיץ, מומחה בכירורגיה זעיר פולשנית בילדים, מונה לתפקיד ומחליף את פרופ' נפתלי פרויד, שפרש לגימלאות

ד"ר דרגן קרברושיץ', מנהל המחלקה הכירורגית במרכז שניידר לילדים. צילום: דוברות בית החולים

הנהלת מרכז שניידר לרפואת ילדים הודיעה אתמול (ב') על מינויו של ד"ר דרגן קרברושיץ' לתפקיד מנהל המחלקה הכירורגית. הוא מחליף בכך את פרופ' נפתלי פרויד, שפרש לגימלאות.

ד"ר קרברושיץ', תושב יבנה, נשוי ואב לשלושה ילדים, שימש בארבע השנים האחרונות כמנהל המחלקה לכירורגיית ילדים בבית החולים סורוקה. קודם לכן היה סגן מנהל המחלקה הכירורגית ב"שניידר". ד"ר קרברושיץ' עלה לישראל מסרביה ב-1993 כרופא צעיר, התמחה בכירורגיה כללית במרכז הרפואי רבין והתמחות-על בכירורגיית ילדים במרכז שניידר. בנוסף, התמחה במיוחד בכירורגיה זעיר פולשנית בילדים באלברטה, קנדה והשתלם בתחום זה גם במרכזים רפואיים נוספים באירופה ובארה"ב.

ד"ר קרברושיץ' משמש כחבר סגל בוועדת IPEG (קבוצת אנדוסקופיה בינלאומית לילדים) ובוועדת WOFAPS (ארגון איגודי מנתחי ילדים). הוא שותף  בכתיבת עשרות פרסומים בעיתונות הרפואית העולמית ומכהן בהנהגת האיגוד הישראלי לכירורגיית ילדים.

במחלקה הכירורגית ב"שניידר" מטופלים ילודים, תינוקות, ילדים ונוער מכל רחבי הארץ, לפני ואחרי ניתוח. הצוות הוא רב תחומי. הטיפול והליווי של הילדים נעשה משלב האבחנה, דרך ההכנה לניתוח ועד לשחרור הביתה. לצד מחלקת האשפוז פועלות גם מרפאות לאבחון ומעקב ומרפאות ייחודיות לכירורגיה זעיר פולשנית, מרפאה לעיוותים במבנה החזה ומרפאה לבעיות אנורקטליות.

פרופ' יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר, בירך את ד"ר קרברושיץ' על כניסתו לתפקידו החדש והודה לפרופ' פרויד על שנות פעילותו הרבות כמנהל המחלקה הכירורגית ועל מסירותו ותרומתו לבית החולים.

נושאים קשורים:  פרופ' נפתלי פרויד,  בית החולים שניידר לילדים,  כירורגיה ילדים,  ד"ר דרגן קרברושיץ,  חדשות,  מינוי
תגובות
05.02.2020, 18:05

בהצלחה רבה דרגן!

איחולים לד"ר קרברושיץ' ואיחולים לפרופ' פרויד רופא ואדם מקסים