• יו"ר: ד״ר רן שטיינברג
  • מזכיר: ד״ר דן ארבל
  • גזבר: ד"ר דרגן קרברושיץ
  • חברת ועד: ד״ר ענבל סמוק
הודעות

עדכונים לפעילות האיגוד

להלן מכתב לחברי האיגוד לכירוגיית ילדים בנושאי הכנס השנתי המשותף, כנס EUPSA ועוד

לחברי וחברות האיגוד שלום רב.

להלן מספר עדכונים לפעילות האיגוד בחודשים הקרובים:

1. הכנס השנתי המשותף של האיגוד שלנו עם הכירורגים הכלליים יתקיים ב-29-31.5 בכפר בלום. זהו כנס מדעי ברמה גבוהה ושני האיגודים הזמינו מרצים אורחים מחו"ל כולל 3 מרצים אורחים מטעם האיגוד שלנו.

אורחי הכנס שלנו ונושאי הרצאותיהם:

Prof. Alastair Millar

Extended Hepatic Resection Vs. Transplantation in Large Liver Tumors – יוצג בישיבת מליאה.

Liver Trauma Overview

Prof. Benno Ure

Minimally invasive Pediatric Surgery: The Evidence in 2019

The future: Esophageal Atresia, Europe and artificial intelligence

Prof. Steven Rothenberg

Thoracoscopic Surgical management of Esophageal Atresia and congenital Malformations of the Lung

Update of Thoracoscopic Treatment of newborns and infants with Congenital Diaphragmatic Hernia and with Mediastinal and Lung Masses

במסגרת התכנית המדעית יהיו שתי ישיבות של כירורגית ילדים אולם חשוב להדגיש כי בישיבות המדעיות שלנו ישתתפו כירורגית כלליים ואנחנו נשתתף ונציג עבודות בישיבות המדעיות של הכירורגים הכלליים ובמילים אחרות אנחנו נשתתף ונחשף לנושאים בכירורגיה הכללית והם יחשפו לנושאים בכירורגיית הילדים – ולכך חשיבות קלינית ומדעית רבה!

לצורך הצגת העבודות שלנו בכנס – אני קורא לכל אחד ואחת מכן לשלוח תקציר בהתאם לפורמט המצורף - לחצו כאן כאשר התאריך האחרון לשליחת התקצירים הוא 1.3.19.

משך הצגת העבודה הוא 10 דקות כולל דיון.

התכנית המדעית הראשונית לכנס מרתקת וכשתצא התכנית המדעית העדכנית לכנס – אשלח לעיונכם.

2. מפגש Tumor Board כירורגית ילדים – אונקולוגית ילדים יתקיים בחודש אפריל בהר"י באולם ההרצאות – תאריך מדויק יישלח בהקדם. אבקש מכם לשלוח תקצירים לפרופ איגור סוחוטניק למייל:
[email protected] לקראת הכנת התכנית למפגש.

3. כנס EUPSA 2021 בישראל. וועד האיגוד עורך כעת הכנות לקראת אירוח הכנס החשוב הזה בעוד שנתיים בישראל. ביוני הקרוב יתקיים כנס
EUPSA בבלגרד – ובכנס תוצג מצגת בפני הוועדה הבוחרת את העיר המארחת.

המצגת שלנו תהא משכנעת!! חשוב לציין כי קיבלנו לאחרונה תמיכה של שני יושבי הראש האחרונים של EUPSAי- Benno Ure ו-Zacharias Zachariou וכן נקבל גם את תמיכתו של Prem Puri, אשר גם הוא כיהן בעבר כיו"ר EUPSA. חברים אין מה לעשות – גם בנושא זה הפוליטיקה חשובה!

לפני יומיים קיים וועד האיגוד פגישה בהר"י עם גב' נועה ספיר אשר הינה אחראית מטעם עיריית תל אביב על ארגון כנסים בין לאומיים בעיר וקיבל הצעה ראשונית להשתתפות העיריה בפרוייקט.

בימים הקרובים – נפנה לקבלת הצעות לארח את הכנס בתל אביב לשתי חברות המכינות כנסים בישראל ובעולם.

4. התמחות בכירורגית ילדים למסיימי התמחות בכירורגיה כללית: בתאריך 18.3.19 יתקיים דיון בוועדת ההתמחות בהר"י בנושא: קיום מסלול למומחים בכירורגיה כללית להתמחות בכירורגית ילדים – במקביל למסלול הקיים עד לסיום ההתמחות למתמחים במסלול הישיר.

5. בחירות לוועד החדש: בעוד כ-3 חודשים יסיימו את תפקידם חברי וועד האיגוד הנוכחי – סיום קדנציה, ותתקיים בחירה אלקטרונית של וועד האיגוד החדש. תקבלו במועד קרוב מייל מסיגלית מהר"י ובו פרטים לקראת בחירת חברי הוועד החדש – בחירה אלקטרונית.

בהזדמנות זו ובסיום הקדנציה השנייה כיו"ר האיגוד ברצוני להודות מעומק הלב לחברי וועד האיגוד: איגור, דרגן וצביקה אשר תרמו תרומה מכרעת לעשייה הרבה באיגוד ולקידום פעילותו של האיגוד בארץ ובעולם!

וכמובן תודה רבה לכל חברי וחברות האיגוד על שיתוף הפעולה ההדוק משך השנים האחרונות. אני משוכנע שחברי וועד האיגוד החדש שייבחרו - יצעידו את האיגוד מעלה ובהצלחה רבה.

בברכה ושבת שלום
חיליק

נושאים קשורים:  הודעות
תגובות