• יו"ר: ד״ר רן שטיינברג
  • מזכיר: ד״ר דן ארבל
  • גזבר: ד"ר דרגן קרברושיץ
  • חברת ועד: ד״ר ענבל סמוק
חדשות

מנהל חדש לכירורגיית ילדים במרכז הרפואי וולפסון: ד"ר סרגיי קידר

עם כניסתו לתפקיד אמר ד"ר קידר: "לא בכל יום ניתנת הזדמנות להקים מחלקה מן היסוד, בפרט כשמדובר באזור מרכזי בארץ הצמא לרפואה טובה"

ד"ר סרגיי קידר, מנהל המחלקה לכירורגית ילדים ב"וולפסון"

ד"ר סרגיי קידר, שהיה עד לאחרונה רופא בכיר במחלקה לכירורגיית ילדים בבית החולים דנה דואק במרכז הרפואי תל אביב, הוא המנהל החדש של המחלקה לכירורגיית ילדים במרכז הרפואי וולפסון בחולון. ד"ר קידר החליף בתפקיד זה את פרופ' פרנסיס סרור, שפרש לגימלאות.

ד"ר קידר, בן 57, ד"ר קידר סיים בהצטיינות את לימודי הרפואה ברוסיה והתמחה בישראל בכירורגיה כללית ובכירורגיית ילדים בבית החולים דנה במרכז הרפואי תל אביב.

בנוסף, רכש ד"ר קידר ניסיון אקדמי במרכז הרפואי תל אביב בהוראת סטודנטים ישראלים ואמריקאים. הוא פועל באחרונה לקידום כירורגיה לפרוסקופית וטורקוסקופית, שתי טכניקות זעיר פולשניות, בכירורגיית מומים מולדים ומערכת העיכול.

עם כניסתו לתפקידו החדש אמר: "אני רואה בתפקידי כמנהל המחלקה לכירורגיית ילדים השפעה ארוכת טווח על תדמיתו החיובית של המרכז הרפואי וולפסון על מנת שיהווה גם מוקד משיכה לסטודנטים לרפואה. לא בכל יום ניתנת הזדמנות להקים למעשה מחלקה מן היסוד, בפרט כשמדובר באזור מרכזי בארץ הצמא לרפואה טובה לשנים הבאות.

"אפעל להבאת כשרונות חדשים גם בתחום ההוראה והמחקר ולהשפעה ארוכת טווח על תדמיתו החיובית של 'וולפסון' בקהילה. לשם כך תידרש רוח צוות חיובית ומקצועית שיסייעו רבות בעניין הזה".

ד"ר ענת אנגל, מנכ"לית המרכז הרפואי וולפסון, שבירכה את ד"ר קידר, ציינה: "בכירורגיית הילדים מתקיים שיתוף פעולה עם מחלקות רבות במרכז הרפואי, ביניהן הפגייה, המחלקה לרפואה דחופה בילדים ויחידת הטראומה בילדים. גייסנו את מי שנראה לנו כאחד הרופאים הטובים והמקצועיים ביותר בישראל בתחום הזה ואני מאחלת לו הצלחה רבה".

נושאים קשורים:  ד"ר סרגיי קידר,  כירורגיית ילדים,  וולפסון,  חדשות,  מינוי
תגובות
אנונימי/ת
08.10.2018, 21:31

הוא ורפואה טובה? אסון ובושה